Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

superkeca avatar superkeca 0 Точки

Проблем с инсталация на Visual Studio 2015

Привет на всички, 

  от няколко дни се опитвам да инсталирам на компютъра , както и на лаптопа си програмата.
 При лаптопа ситуацията е следната - програмата върви, но след като цъкнеш на New Project забелязвам,  че секциите са значително по-малко от тези, които виждам по клиповете в интернет , а също и по време на лекциите на курса от колегите..нямам идея на какво се дължи.
А при настолния инсталира програмата и в момента, в който я стартирам крашва. Пробвах да я "repair"-на от самите опции на VS, но няма никаква промяна.
   П.С. - свалям от официалният сайт файла. 

 

Тагове:
0
Предложения и проблеми 07/08/2016 19:51:06
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Пробвай да инсталираш последните ъпдейти на Windows.

0
superkeca avatar superkeca 0 Точки

Ако има значение на лаптопа съм с Win 10, а на настолния с Win 7 ...при лаптопа ми е по-важно да го оправя.Наскоро преди няколко дни инсталира последни ъпдейти.Качвам и снимка да се види нагледно за какво става въпрос, т.е какво липсва.
https://s8.postimg.org/66rbmzyx1/image.png

0
07/08/2016 20:04:40
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Ти кое по-точно искаш да се появи? Решарпър ли? 

0
Kristianchooy avatar Kristianchooy 59 Точки

програмата си ти е супер, имаш всичко нужно в нея :) ако искаш да имаш повече неща трябва да имаш лиценз , мисля че по натам ще ти дадът от софтуни(ако не се бъркам)

0
superkeca avatar superkeca 0 Точки

Какво представлява това, колега ? Не съм наясно. Благодаря на всички за отговорите, успокоих се, след като имам нужните неща за работа.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.