Loading...
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

И на мен ми е интересно какво съм сбъркал че не ми минават последните 4 теста ,нещо глупаво е предполагам ,но пък и търсенето на грешката бая ми изяде от времето , неможах да напиша хубави тестове. - Това ми е решението.

0
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

Най - вероятно е в проверката дали може да диспоузва. Огледай ги хубаво даже пробвай да смениш нещо на сляпо. Аз така се цъклих 1 час, после смених на едно място ">" с "<" и стана...после разбира се осъзнах колко нелепа грешка съм направил. Виж където трябва дали връща каквото трябва. Aз си насложих по едно принтиране преди всяка проверка да видя кво става...може и с дебъг.

0
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

е не .. грешката ми е че смятам energyto на новия + totalEnergy дали е по-малко от границата ,а трябва само да проверя totalEnergy < energyBound ... кофти тръпка аз си мислех че е от BigDecimal.

Така е, като не се чете хубаво условието.

1
08/08/2016 15:59:57
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Тъпото е ,че все 1 не съм правил бонуса тъй като той дава точки само ако ти минават тестовете.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.