Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

StanBotev avatar StanBotev 6 Точки

Блогът на Java - Ще бъде ли довършен ?

 Здравейте , 

Понеже пишем със съотборника ми курсовият проект на Java , въпросът ми е - Ще бъде ли завършен примерния блог от лекциите ?

Пробвахме сами да го докарама докрай , но Spring е доста обширен и най-вероятно няма да можем да се справим сами . 

Благодаря предварително за отговора !

Тагове:
kgyorev avatar kgyorev -10 Точки

Според мен СофтУни постъпиха некоректно спрямо Java технологията, за другите технологии блоговете бяха направени от преподавателите на почти 100% , а за Java блога беше оставен на 30% с фейк логване.

И Наков и Георгиев не бяха се подготвили в часта за Java блога и двамата го докараха до 30%, гледах и двете видеа, и двамата достигнаха до едно и също положение.

По-добре единия да беше направил една част а другия друга част.

Надявам се че за колегите които са избрали да правят проект на Java при оценяването това ще бъде взето под внимание.

Аз лично блога на Java го направих на 90% но си загубих една седмица и що нерви и псувни отидоха. 

Дори по едно време се чудех дали да не правя проекта на .NET вместо на Java...

Кажи речи от СофтУни ни оставиха сами в дълбоките води.

Хубавото е че ползвах това което съм правил като основа за проекта. 

 

3
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ще бъде довършен в края на новия Tech модул (декември 2016). Това е най-трудният от 4-те проекта и ще трябва да се доработи.

4
17/09/2016 14:01:30
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

Много благодаря за спазеното обещание. Проекта беше направен перфектно от Симеон и той го представи много добре. Отделно искам да изкажа благодарност и да похваля Симеон за идеално (без преувеличение) свършената работа.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.