Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

morgan avatar morgan 30 Точки

Домашните за Programming Basics

Здравейте!

Въпросът ми е следният:
Качването на задачите от файла с упражненията в Judge - това ли се брои за предадено домашно, или (както прочетох в дуги теми) трябва да архивирам Solution-а с Project-ите и да го upload-на през профила си?

Тагове:
0
Programming Basics
IvMironov avatar IvMironov 35 Точки

Кода който си написал на VS го пействаш в прозореца на съответната задача в judge, натискаш submit и ако получиш 100/100 точки значи си предал задачата от домашното и си се справил добре. Качването на архивирани файлове беше преди време.

0
markoff avatar markoff 3 Точки

Ако не получиш 100/100 значи имаш някъде грешка. В дясно на таблицата с точки има бутон "Детайли". Виж си грешките там, за да ти се признават задачите напълно.

0
morgan avatar morgan 30 Точки

Добре, предал съм си всички задачи от домашното, като на всичките имам 100 точки, но в началната страница на СофтУни, в бокса "Моите домашни" пише, че няма домашни. След като кликна на оранжевия бутон "Моите домашни" се отваря страницата на профила ми, като там пише, че няма записи за домашни. Защо не се показват, след като съм ги предал?screen

0
IvMironov avatar IvMironov 35 Точки

Не се притеснявай. Щом си ги пуснал в Джъдж  и си виждаш резултатите под всяка задача, значи си ок. 

0
KostadinKotevski avatar KostadinKotevski 24 Точки

Здравей Колега!

И аз си задавах същият въпрос, оказа се, че е важно реално какво пише в Judge. Реално трябва да влезнеш в Practice в First Steps in Coding и да си подадеш домашните.

Поздрави! 

Костадин

0
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

Здравей,

Тези прозорци и таблици са за по-горни модули. В Programming Basics всичко е в Judge и там се гледа.

Като домашно никъде не се отразява. Проверяващите гледат какво  и до кога си постнал в Judge и това ти е домашното.

0
01/09/2016 00:21:27
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.