Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tsvetomir_1990 avatar tsvetomir_1990 -3 Точки

Кога отваря записването за следващия модул след Теч-а?

Здравейте.

 

Знае ли се ориентировъчна дата за записване за следващия модул?

Нищо лично към екипите на softuni , но частта с проектите съм я подминал. Не предавам.

Не гоня сертификати или кредити търся само computatinal techniques and skills, problem solving, coding skills.

Искам конкретно да попитам как или кога мога да платя и продължа със специалност?

 

Regards !

 

Тагове:
-4
Въпроси за SoftUni
aburlakov avatar aburlakov 18 Точки

А как смяташ да преминеш към по-горен модул след като не си правиш проектите (Нищо лично) 

5
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

Здравейте!

Не искам да отварям нова тема - просто въпросът ми щеше да се дублира.

След като минаха защитите на проекти от Tech module, кога да очакваме мейли и срокът на плащане разбрах, че ще е до 16 септември 2016 за JS Core - 390 лева присъствено - просто много наближава датата.

Относно професията - ако изкараме JS Core, може ли СЛЕД НЕГО да изберем професия? Тоест, може ли да си променяме изборът на професия конкретно след този курс - все пак той е строго специфичен за JavaScript, а за останалите е силно препоръчителен, но не основен? Просто се колебая между Java и JavaScrypt.

Благодаря за отговор!

Хубав ден!

 

0
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Това е което ми отговориха на пощата. Цитирам:

"Здравейте,

Записването ще бъде активно следващата седмица, като предстоящ модул за Вас ще бъде JS Core. Разбира се, при промяна в желанието Ви, може да смените професията и от януари 2017 да продължите в друг модул."

1
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

Супер! Много благодаря! Ако можех, щях да ти направя отговорът НАЙ-Добър!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.