Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dandreev1982 avatar dandreev1982 6 Точки

Ден за професионално ориентиране в СофтУни - предложение за видео

Здравейте колеги. Мисля, че ще е добре за днескашния "Ден за професионално ориентиране" да бъде записано и качено видео. Особено полезно ще бъде за студенти като мен, за които е невъзможно да присъстват!

Тагове:
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки
Best Answer

Здравейте, 

Както се казва - това е целта на занятието :) 

Ще бъде записан и видеото ще е достъпно за всички курсисти.

4
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Супер :) Много благодаря. И за мен е много важно това събитие, но просто  в този момент и аз нямам възможност

да присъствам. Извън София съм, но иначе със сигурност бих дошъл :) Още веднъж благодаря, че ще го има 

налично и за студентите, които в момента нямаме възможност поради една или друга причина присъствено да отидем. :)

2
Simeon.R avatar Simeon.R 198 Точки

В канала на СофтУни в youtube ли да следим или ако вече е качено може ли линк :-) Мерси!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.