Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milenski1989 avatar milenski1989 2 Точки

Tech Module - присъствено или онлайн ?

Здравейте !

Как смятате, че е по-удачно да запиша тази манджа с грозде Tech Module ? Материалът е от всичко по малко, а на мен това ми е най - не любимото нещо. Изкажете положителни и отрицателни страни за присъственото обучение. Също така, действително полезен ли е този курс, понеже в университета с това " от всичко по малко ", направихме точно едно нищо накрая ... ?

Тагове:
0
Fundamentals Module 08/09/2016 10:28:12
birkoff88 avatar birkoff88 -7 Точки

Наков, много е тъпо, че няма присъствен формат за работещи хора. Кво сега, ние да не живеем ли? laugh

А сега сериозно, курса не е толкова важен, колкото си мислите (или поне аз така си мисля). Хубавото е, че има изпит за 'програминг фундаменталс' иначе друго просто си го минаваш, няма изпити, няма домашни. :) Въпреки това, аз бих го записал в присъствен формат най-малкото за опознание с лекторите и колегите. ;)
 

-6
annsta avatar annsta 305 Точки

Дълбоко се заблуждаваш, че курсът не е важен. Домашни има предостатъчно, със срок за предаването им. А курсовият проект, който трябва да се защити, ще ти отнеме много повече време и търсене отколкото подготовката за един изпит (ако искаш да покажеш повече функционалност). Успех! :)

3
birkoff88 avatar birkoff88 -7 Точки

За софтуер технолъджис говориме, нали?
п.с. казах, че курса не е важен, колкот си мислим, а не, че не е важен. ;)

-1
08/09/2016 23:52:09
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Как така няма домашни ? Скъсах си .... да пиша колкото мога повече домашни. Всичко е в джъджа. Дори домашните не са никак малко. Поне по 10-20 задачи като на джава дори и са повече. Дори обикновенно към последните задачи има и малко ООП с обекти, класове и какво ли не. Това ако не му казваш домашна не знам. Освен тези задачи, другото което оставаше за домашна бяха проектите които се показваха по време на лекциите.  И така за всяка технология, която взехме имахме да правим проект за домашна + задачи за решаване.  А и както спомена колежката annsta каквато и допълнителна функционалност да се опиташ да вкараш в проекта определено си отнема доста време. Така че не знам ти какво си писал и какво си правил, но за мен беше тежък месец и бая труд и време положих за всичките тези неща - проекти и домашни. Определено не съм съгласен с теб, че няма домашни или пък че модулът не е толкова важен. Все пак през ръцете ни минаха доста технологии, за доста неща получихме и добри основи/скелети, които винаги по-нататък можем да използваме, да разучаваме и да правим какво ли не стига да имаме желание.

1
birkoff88 avatar birkoff88 -7 Точки

Дам... моя грешка. Бяха ми казали, че няма домашни за Tech Module. ;)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.