Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ggabie avatar ggabie 10 Точки

Възможно ли е да се качват авторски решения на домашните?

Здравейте,

честно да си призная досега нямам нито едно домашно, в което да съм успяла да реша всички задачи (проблеми). За съжаление и като съм оценявала, досега не съм срещнала нито едно изцяло решено домашно. Имало е по-добре разработени домашни от моите, естествено взимала съм идеи, примери от тях, но никое не е било 100%. При решаването на домашните колкото и да си помагам с интернет винаги ми остават неща, които не мога да направя.

 

Питането ми е, дали има възможност да се качват някъде решения на всички задачи от домашните или да ги коментираме, след изтичане на срока за качване на домашното и за оценяване?

 

Благодаря!

Тагове:
2
HTML/CSS 11/09/2016 09:56:46
MilenaSl avatar MilenaSl 161 Точки

Тъй като за всеки WF HTML/CSS курс домашните са едни и същи, няма как да качат някъде авторските решения.

Но! повечето задачи ги има обсъждани тук, във форума. Не е много, но пак е нещо. Ето в тази категория можеш да намериш решения https://softuni.bg/forum/categories/9/web-fundamentals-html-css или с добрия стар search.

1
ggabie avatar ggabie 10 Точки

Благодаря! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.