Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dimitri avatar Dimitri 98 Точки

Удължен срок за домашно - "Анимация Фендер"

Здравейте,

Поради промяна в дните за лекции срокът за предаване на домашното може да бъде удължен.

Сложноста на заданието изисква малко повече време, за да могат всички да го предадат, да се надяваме :)

Новият срок е 15.09.2016 - Четвъртък, така че имате още 6 дни за довършване.

Успех на всички,

 

Димитри

4
3D Animation 16/09/2016 00:08:47
alea_him avatar alea_him 128 Точки

Привет, имам въпрос свързан с предаденото домашно. Отново имаме срок до 19 оценяване на домашни (така се получи и в предния курс), и дори домашното ми бе оценено и получи коментар днес.

Та въпросът ми е към лектора, ще проверяваме ли домашните си и ние, или опцията се вижда по погрешка?

Поздрави,

Михаела

1
moirane avatar moirane 11 Точки

Аз не разбирам - имаме право да оценяваме домашните на другите ли? Аз също имам коментар, но не пише от кого е. Как да разбера кой го е оценил?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.