Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Martotko avatar Martotko 88 Точки

Материали за домашни???

Здравейте, 

Доколкото разбрах ще имаме по 5 дни за предаване на домашни, но изглежда качването на видеата както винаги се бави със ден, което пък забавя онлайн студентите със гледането им, а това пък забавя понякога домашните им или поне по бързото им решаване. Знам, че винаги може да се гледат видеа от предишни курсове и да се измислят всякакви варианти за пестене на време и т.н, но ще може ли поне да се качват условията на домашните и презентацийте по раничко?

Тагове:
0
JavaScript Fundamentals 21/09/2016 01:10:23
TihomirDimov avatar TihomirDimov 161 Точки

Къде мога да намеря условията на домашните?. В момента не ги виждам никъде

0
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

Условията все още ги няма качени, понеже не се е провело нито едно упражнение от курса, а домашните вървят към тях. Условията на задачите които са от лабовете по време на лекции ги има в презентациите, така че за момента гледайте от там. Установихме, че може би ще е по-удобно да ги има и като отделен файл, за хората които не искат да отварят презенацията, или не искат да гледат решенията (понеже в презентациите има пълни решения на задачите) и се работи по въпроса. За снощния и днешен лаб условията ще са достъпни възможно най-скоро, а за бъдещите лекции, най-късно преди провеждането й.

3
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Благодаря за точния отговор! Точно това ме интересуваше.

0
TihomirDimov avatar TihomirDimov 161 Точки

Здравей Викторе (надявам се може на Ти),

Моля ви наистина оправете тези недоразумения, за да може ние онлайн студентите да "успяваме" с материала. Уви това се случва при започването на всеки курс. Отделно защо отново се въведоха 5-те дни срок за домашно? Аз например отделям петък вечер и цяла събота и неделя за потготовка, предивд, че през седмицата намирам време само за слушане на лекции. Помислете го с Наков. Системата от предишните 3-4 месеца в C# и Java с качване на домашните по всяко време работеше перфектно според мен.

2
georgieff1288 avatar georgieff1288 0 Точки

За онлайн студентите ще има ли бонуси от домашни, защото досега за тях не беше задължително изпращането на домашни, а оценката им се формираше изцяло от изпита?

0
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

Домашните са част от финалната оценка за всички студенти, включително онлайн. Преди не са били задължителни, понеже системата не беше автоматизирана и не може да се разчита че някой от колегите ще може да ги провери и оцени.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.