Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Martotko avatar Martotko 88 Точки

Материали за домашни???

Здравейте, 

Доколкото разбрах ще имаме по 5 дни за предаване на домашни, но изглежда качването на видеата както винаги се бави със ден, което пък забавя онлайн студентите със гледането им, а това пък забавя понякога домашните им или поне по бързото им решаване. Знам, че винаги може да се гледат видеа от предишни курсове и да се измислят всякакви варианти за пестене на време и т.н, но ще може ли поне да се качват условията на домашните и презентацийте по раничко?

Тагове:
0
JavaScript Fundamentals 21/09/2016 01:10:23
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Колега, въпросът е дали може материалите да се качват предварително.

0
b.serafimov avatar b.serafimov -5 Точки

Тази ФБ група май е със специални покани, или съм пропуснал някаква важна информация която я няма във курс-интро видеото?

 

Явно съм пропуснал нещо:

Пък ФБ ми казва това: http://m.imgur.com/zRgt6c8

 

0
21/09/2016 01:02:33
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Всъщност, материалите ВИНАГИ се качват преди лекциите.

Ако не от предната вечер, то поне на сутринта

Такова е моето наблюдение.

2
Tanyo avatar Tanyo 152 Точки

Видеото е качено, почвай да решаваш :)

Видео.

0
TihomirDimov avatar TihomirDimov 161 Точки

Къде мога да намеря условията на домашните?. В момента не ги виждам никъде

0
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

Условията все още ги няма качени, понеже не се е провело нито едно упражнение от курса, а домашните вървят към тях. Условията на задачите които са от лабовете по време на лекции ги има в презентациите, така че за момента гледайте от там. Установихме, че може би ще е по-удобно да ги има и като отделен файл, за хората които не искат да отварят презенацията, или не искат да гледат решенията (понеже в презентациите има пълни решения на задачите) и се работи по въпроса. За снощния и днешен лаб условията ще са достъпни възможно най-скоро, а за бъдещите лекции, най-късно преди провеждането й.

3
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Благодаря за точния отговор! Точно това ме интересуваше.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Срокът за домашните ще бъде по 7 дни, за да учесним работещите (да могат да наваксват събота и неделя). Най-важното е да си правите домашните, не чак толкова срока.

Съображението е за 7 дни е следното: всеки ден се появява ново домашно: 5 пъти седмично. Ако удължим още срока, ще се застъпват прекалено много. Демек ако една седмица не правиш домашни, ще ти се струпат 5-6 на куп и трябва бая време да наваксваш. Ако работиш предимно събота и неделя, значи сегашния срок е ОК. Можеш за цялата седмица събота и неделя да работиш или поне да довършваш, каквото е останало.

Не пречи да се удължат сроковете, но това няма да помогне -> ще се натрупват и пак ще закъсате, ако не ги правите на момента.

Наков

5
22/09/2016 00:07:03
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.