Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Radevatns avatar Radevatns 34 Точки

Липсващи символи върху иконките на папките при използване на gitBash/Tortoise

Здравейте,
На лекция както и при някой колеги, при работа с git инструментите върху папките с които работим на локалната машина се появяват малки символи като червена !, зелена ! и други, чрез които може да си подскажем дали сме commit-нали или какво е състоянието на локалните файлове спрямо тези в github.

При мен липсват тези иконки без значение какво правя. Същото положение е и при други колеги. При едни има при други не. Аз съм на Win7,но същата липса се наблюдава и при Win10 докато при WinXP си ги има. 

Някой има ли идея на какво се дължи случайната им поява и при какви условия се случва ?

Поздрави

Тагове:
0
Programming Fundamentals
Radevatns avatar Radevatns 34 Точки

След изключване/ включване на опциите в settings Icon Overlays и рестарт захапа и сега работят. 

ПП. Който ползва totalcommander вместо windows explorer да знае, че там не работи тази опция и проблема е в TotalCommander-a

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.