Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexxokey avatar alexxokey 9 Точки

Страстта да учим!

Здравейте! Предполагам, че аз съм най-малкият, който е започнал образованието си в университета, тъй като съм само на 16г. Та вече преминах през почти всички теми във форума и през голяма част от отговорите и навсякъде, където се отнася до това защо учим в университета, голяма част от отговорите са свързани с финансиране или обновяване на знанията(в което няма нищо лошо де). Та въпросът ми към вас е следният.. Наистина ли аз съм единственият, който от 10 годишен, или дори по-малък, иска да стане програмист и аз ли съм единственият, който се е записал да учи това, не само защото е доста доходоносно, но и защото има страст да учи и по принцип и специално програмиране? 
Тагове:
7
Общи приказки
easlavov avatar easlavov 72 Точки
Никой, на когото не му е интересно програмирането, няма да завърши. Или поне ще му е много трудно. Да се занимаваш цяла година интензивно с неща, които са ти неприятни, е крайно непосилна задача. Така че бъди спокоен - повечето хора, ако не сега, то със сигурност след приемния изпит, имат в една или друга степен интерес към програмирането. Нормално е да се мисли и за финансовата част на нещата - и е разумно това да е съпътстващ фактор в избора на професия. Интересът към програмирането в повечето случаи не се заявява открито. Ако го търсиш у другите, просто погледни кои са хората - във форума и на място в университета, които активно участват в разрешаването на проблемите, разпитват, постоянни са и т.н. В никакъв случай не си сам ;)
5
stresi avatar stresi 33 Точки
Напълно подкрепям този отговор! Няма как да искаш да се занимаваш с това и да не ти е интересно и да искаш да знаеш още и още. Просто трябва да се радваш че, от толкова малък знаеш какво искаш и смело продължавай! :) 
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.