Софтуерно Инженерство
Loading...
michailmishev avatar michailmishev 0 Точки

участие в Екипен Проект

Здравейте,

продължавам да нямам мейл с покана за участие в екипен проект. Някой знае ли начин по който мога да заявя участието си? (записан съм присъствено към отворения курс)

Благодаря предварително

0
JavaScript Fundamentals
gdurankiev avatar gdurankiev Author 982 Точки

Здравейте, 

За отворения курс "JS Fundamentals" не се огранизира екипна работа. :)

0
03/10/2016 12:04:46
michailmishev avatar michailmishev 0 Точки

Тоест, дори да имам желание, нямам право да участвам в екипния проект, въпреки че съм част от курса?

0
nicktron avatar nicktron 10 Точки

Аз получих съобщение за екипна работа/проект за javaScript игра. И трябваше да направя избор между това да го направя или не. Срокът беше до 2/10/2016г до 23:59.  Ето и какво представляваше имейлът -> "

Активно е записването за екипна работа за курса JS Fundamentals септември 2016Заданието е качено в страницата на курса. Можеш да го изтеглиш от тук. Можеш да приемеш или откажеш поканата за участие от ТУКЗаписването ще е активно до 02 октомври, 23:59 часа. След това ще теразпределим в отбор с ≈5 човека.

Помисли добре преди да приемеш или откажеш поканата за екипна работа. Ако приемеш, но не участваш, ще бъдеш санкциониран/а чрез отнемане на точки от общия ти брой точки за курса. Ако откажеш, не губиш точки, единствено възможността за научаването на нещо ново и изкарването на допълнителни точки.

Поздрави,
The SoftUni Team
Софтуерен университет: https://softuni.bg
Намери ни във Facebook: fb.com/SoftwareUniversity
Телефон: +359 899 55 55 92

"

0
03/10/2016 14:16:49
Martotko avatar Martotko 88 Точки

След като заявим участие къде трябва да запишем екипа и участниците му ?

0
Alex0101 avatar Alex0101 375 Точки

Мисля, че след като заявиш участие, ще те разпределят в отбор на случаен принцип. Поне да сега все така е било. Ако има нововъведения и съм повел с информация се извинявам предварително

0
nicktron avatar nicktron 10 Точки

След като си се записал, ще получиш имейл с линк google drive, където са записани имената на отборите и трябва да си запишеш името там (подобно като в тех модула), а ако не си намериш отбор ще ти бъде автоматично генериран.
А за условията ги имаш в курса JS Fundamentals - септември 2016  на "лекцията" публична защита на екипните проекти и там се сваля word файла със всички изисквания  и условия.  :) 

0
03/10/2016 15:58:19