Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

michailmishev avatar michailmishev 0 Точки

участие в Екипен Проект

Здравейте,

продължавам да нямам мейл с покана за участие в екипен проект. Някой знае ли начин по който мога да заявя участието си? (записан съм присъствено към отворения курс)

Благодаря предварително

0
JavaScript Fundamentals
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

За отворения курс "JS Fundamentals" не се огранизира екипна работа. :)

0
03/10/2016 12:04:46
michailmishev avatar michailmishev 0 Точки

Тоест, дори да имам желание, нямам право да участвам в екипния проект, въпреки че съм част от курса?

 

0
nicktron avatar nicktron 10 Точки

Аз получих съобщение за екипна работа/проект за javaScript игра. И трябваше да направя избор между това да го направя или не. Срокът беше до 2/10/2016г до 23:59.  Ето и какво представляваше имейлът -> "

 

Активно е записването за екипна работа за курса JS Fundamentals септември 2016Заданието е качено в страницата на курса. Можеш да го изтеглиш от тук. Можеш да приемеш или откажеш поканата за участие от ТУКЗаписването ще е активно до 02 октомври, 23:59 часа. След това ще теразпределим в отбор с ≈5 човека.
 
Помисли добре преди да приемеш или откажеш поканата за екипна работа. Ако приемеш, но не участваш, ще бъдеш санкциониран/а чрез отнемане на точки от общия ти брой точки за курса. Ако откажеш, не губиш точки, единствено възможността за научаването на нещо ново и изкарването на допълнителни точки.

Поздрави,
The SoftUni Team
Софтуерен университет: https://softuni.bg
Намери ни във Facebook: fb.com/SoftwareUniversity
Телефон: +359 899 55 55 92

"

0
03/10/2016 14:16:49
Martotko avatar Martotko 88 Точки

След като заявим участие къде трябва да запишем екипа и участниците му ?

0
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Мисля, че след като заявиш участие, ще те разпределят в отбор на случаен принцип. Поне да сега все така е било. Ако има нововъведения и съм повел с информация се извинявам предварително

0
nicktron avatar nicktron 10 Точки

След като си се записал, ще получиш имейл с линк google drive, където са записани имената на отборите и трябва да си запишеш името там (подобно като в тех модула), а ако не си намериш отбор ще ти бъде автоматично генериран.
А за условията ги имаш в курса JS Fundamentals - септември 2016  на "лекцията" публична защита на екипните проекти и там се сваля word файла със всички изисквания  и условия.  :) 

0
03/10/2016 15:58:19
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.