Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KaloyanLyubomirov avatar KaloyanLyubomirov 0 Точки

[Homework] C# Programing Basic - Simple Calculations - Задача {8} - Лице на триъгълник

Здравейте,

някой може ли да ми каже, защо така написания код:

static void Main(string[] args)
        {
            var C = double.Parse(Console.ReadLine());
            var F = C * 1.8 + 32;
            Console.WriteLine("{0} degrees in celsius are {1} degrees in fahrenheit", C, F, Math.Round(F, 2));
        }

 

не минава през judge проверка, а през Visual Studio минава успешно всички примери посочени в задачата?

За да мине в djudge-а трябва да отпечатам на конзолата само Math.Round(F, 2)

 

Благодаря!

 

Тагове:
0
Programming Basics
e.manolov avatar e.manolov 80 Точки

Имаш малко разминаване: в темата си посочил задача 8 , а май решаваш 9-та.

Относно 9-та задача, освен колегите, което са ти посочили по горе. Мисля , че трябва да отпечаташ само числото без никакъв текст, защото когато има допълнителен текст, който не е указан по условие ще ти гърми.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.