Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

heilin90 avatar heilin90 69 Точки

08. Mentor Group (Objects and Classes - Exercises)

Здравейте!  Някой може ли да ми помогне с тази задача. Джъдж ми дава 50/100, тестовете, които не минават са за Грешка по време на изпълнение. Инъче си изкарва изхода и всички варианти, които пробвах както трябва. http://pastebin.com/2KkyZm8D

Тагове:
1
Fundamentals Module
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки
Best Answer

Здравей,

Ако трябва да следваме условието: "You will be given usernames and dates ("dd/MM/yyyy"), dates (if any)". Тествала ли си да видиш, ако не се подадат дати, когато се въвежда човек от групата?

Поздрави! :)

1
heilin90 avatar heilin90 69 Точки

Голямо благодаря! :) 100 от 100 след толкова мъки..

1
iliyamar avatar iliyamar 13 Точки

Здравейте,
Имам нужда от малко допълнителни разяснения и помощ относно същата задача:

1.Ако имаме повече от един коментара за един Student- сортираме ли ги при изхода и как?

2.При положение, че нямаме дата за съответния Student, но имаме име в първата секция за дати както и имаме коментар по долу. Отпечатваме ли нещо... Логиката мисля, че сочи- не.

3. На първия ред, забелязвам и в теста и в примера, че от вход "nakov", се печата Nakov- това навярно е техническа грешка в Judge, която не влияе на резултата, но все пак- да се знае.

4. Ако може някой да каже къде греша, и какво пропускам защото имам само 60/100   http://pastebin.com/PKsJwufH
Благодаря предварително!

1
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей,

1. Всички критерии, по които трябва да се сортира, са описани в задачата, в конкретния случай за коментарите не трябва - приема се, че подредбата е по ред на влизане.

2. Изписваме задължително: "Dates attended/Comments", а вече това дали ще има дати или коментари под тях е друг въпрос.

3. Грешката е оправена.

4. Трябва да провериш какво става, ако въведеш един и същи student два пъти. Твоята логика е да се създаде нов такъв със същото име, което по принцип не би трябвало да е така. :)

Поздрави!

2
iliyamar avatar iliyamar 13 Точки

Благодаря много за изчерпателният отговор и насоките :)
Задачите, които подготвяте са чудесни и си заслужават главоблъскането!

1
embetsa avatar embetsa 1 Точки

Здравейте! Цяла вечер не мога да открия каде ми е грешката ,че ми дава 60/100 ако може някой да помогне ще съм много благодарен.Ето кода ми https://pastebin.com/HzZaawZj

0
SvilenPavlov avatar SvilenPavlov 11 Точки

ХАхаха, много се смях, че никнейма ти е Gesh4o - Gesh4o-Total noob. :)

0
08/10/2018 22:25:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.