Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kukuti avatar kukuti 10 Точки

Диплома от СофтУни в чужбина?

Здравейте интересува ме как стои работата с недържавно призната диплома и намирането на работа в другите държави и по-специално в отношение на езиците C# и Java? До колкото разбрах в БГ не гледат много на дипломата и стига да имаш знанията си почти навсякъде назначен, но в чужбина не знам как стоят нещата. Ако някой е бил/е в чужбина и който се е обучавал САМО в СофтУни, без университет партньор или е запознат с тези работи, моля да сподели мнението си.

1
Работа
MorganFreeFarm avatar MorganFreeFarm 51 Точки

Реално погледнато и ТУК и ТАМ фирмите взимат хора, които имат знания, а не диплома. Друг е въпросът как да се добереш до интервю, ако нямаш въпросната диплома, за да можеш да покажеш знания на самото интерво там ... Дипломата от Софтуни според мен не се признава, но ако към CV-то добавиш няколко проекта, по които си работил, за да минеш началния подбор по CV и да стигнаш интервюто .. там вече дипломата няма значение, а това какво можеш : ))

 

0
sukalu88 avatar sukalu88 43 Точки

The topic content you share is so useful, I really need the articles you provide. fireboy and watergirl

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.