Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vvgoranoff avatar vvgoranoff 0 Точки

Одобрена кандидатура за онлайн обучение, какво следва от тук нататък?

Здравейте, искам да попитам след като кандидатурата е одобрена, каква е процедурата нататък? Чакаме да бъде качено първото видео с лекцията и инструкции или трябва да предприемем някакви други мерки за записване за курса?

Благодаря!

0
Marketing Fundamentals
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

В мейлът, който ви е изпратен пише кога ще се проведе първото занятие. Пред вас следва да изчакате до започването на безплатния курс "Marketing Fundamentals" и да започнете учебния си процес в онлайн форма на обучение, което значи, че ще имате възможността да се обучавате чрез свободно предоставените видеоматериали на страницата на обучението. :) 

 

0
PetyaPar avatar PetyaPar 0 Точки

Здравейте,

Два бързи организационни въпроса за онлайн формата на обучение:

1. Ще се стриймват ли лекциите в Сряда и Петяк от 19 часа или записаните в онлайн формата на обучение трябва да изчакат лекциите да бъдат качени на сайта след максимум 1 ден?

2. Как да свалим ресурсите за първата лекция? Аз лично получавам съобщение: "A username and password are being requested by http://svn.softuni.org. The site says: “USVN”". Опитах се да се логна с потребителя и паролата регистрирани на сайта https://digital.softuni.bg/, което беше неуспешно.

0
19/10/2016 19:19:41
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте,

Тези ресурси бяха тестови, реалните от курса предстои да бъдат качени след занятието. По основния въпрос - занятията няма да се стриймват, а ще бъдат записвани. 

 

0
D.Ilieva avatar D.Ilieva 0 Точки

Успях да стигна до Моите последни ресурси,който са в две форми W и  P,но в първата пише само тест,а в другата са некирилизирани текстове. В МОИТЕ КУРСОВЕ изписва

Няма такова обучение.

 

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Както беше казано, тези ресурси са тестови и не служат за нищо повече от тест. 

0
Anton_Nikolov avatar Anton_Nikolov 0 Точки

Здравей,

И при мен е така.Също така не мога да докладвам грешката и вече ми изписва ,че няма материали за тази лекция

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Както беше казано, тези ресурси са тестови и не служат за нищо повече от тест. 

0
Milena5555 avatar Milena5555 0 Точки

И при мен е така

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.