Софтуерно Инженерство
Loading...
SasheVuchkov avatar SasheVuchkov 0 Точки

За имейла с подробности...

Здравейте,

Вчера получих обаждане от представител на SoftUni Digital, че съм одобрен за присъствено обучение за курса Marketing Fundamentals.

Г-ца/Г-жата ми обясни всичко, както трябва и аз потвърдих, че ще участвам в присъствената форма. Тя каза още, че днес ще получа имейл с допълнителни инструкции, а такъв не съм получил досега.

Да го очаквам ли имейла или има промяна в плановете?

Поздрави,
Саше Вучков

0
SoftUni Digital
delirious221 avatar delirious221 0 Точки

Здравейте,

аз все още нямам емайл дали съм одобрена или не и съответно какви са следващите стъпки.

Вчера на страницата на  SoftUni Digital във Facebook също писах , оттам ми отговориха , че съм одобрена и за повече информация на пиша на мейл digital@softuni.bg, но оттам също нямам обратна връзка.

Имам огромното желание да мина целия цикъл от модула на курса, но с тази организация, започвате да ме губите.....

Моля някой да се свърже с мен по емайл или по телефон за повече детайли.

Благодая.

Поздрави

Виктория

1
gdurankiev avatar gdurankiev Author 982 Точки

Здравейте,

Поради технически причини е пропуснато да ви се изпрати мейл за одобрение. Вие сте приета във формата, в която сте кандидатствали - онлайн! :) Следващите стъпки са просто да изчакате до стартът на обучението и да започнете своя обучителен процес, чрез материалите, които ще се придоставят на страницата на курса

Тъй като SoftUni Digital стартира след броени дни, мейлът ни е под постоянна атака и може да се получат забавяния в отговорите.

Извиняваме се за неудобството! 

0