Софтуерно Инженерство
Loading...
st.koev avatar st.koev 15 Точки

Предложение за график на видео файловете

Здравейте, коментирах в друг топик, но понеже това е секцията за предложения, бих искал да предложа да се направи таблица с дати за публикуване на видео файловете, за да не се задава непрекъснато въпрос за следваща дата за публикуването им. Или да се направи допълнителена колона в таблицата за лекции/материали/домашни с допълнителна колона.
charlike avatar charlike 113 Точки

Добре ще е, да. Но аз едно не мога да проумея. Сега в системата ще се качват само видеа(със / без камера, няма значение) от една от групите или ще се качват всички?
И защо, ако е по първата логика, няма втората лекция вече качена? Смисъл, то има, ама са файлове само.

Добре би било, да се качва всичко в системата и да се сложи една зависимост от това човека каква група е, да му излизат видео само от нея - а файловете "Лекция" и "Демонстрации" - ясно, те ще са едни.

0
iliev72 avatar iliev72 144 Точки
А тези които са онлайн ?! Те в коя група са ?!
2
Yulia avatar Yulia 1343 Точки
Аз като бях на лекции през уикендите, трейнърите НЕ записваха видеа. Предполагам, че само Наков ще записва лекции за сега, защото има най-много опит и ги води най-добре. Следователно, видео-лекции е най-вероятно да има вторник и четвъртък. Поне такава е моята логика и предположение.
0