Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ImNotBot avatar ImNotBot 39 Точки

Има ли вариянт Кенов да води C#Web през Януари 2017?

Въпросът ми е към администрацията и е породен от факта, че подобен курс трябва да се води от опитен лектор (професионалист) като Ивайло Кенов. В модула по бази данни съм и най-вероятно повечето от нас ще се съгласят с мен, че за да преподаваш в такъв курс (Entity или ASP.NET), трябва да имаш солиден опит в областта. За колегите, които мислят така - ударете по едно ъп-че, за да се види дали има толкова желаещи, колкото си мисля.

Tanyo avatar Tanyo 152 Точки

Именно поради разликата в преподаването  и не достатъчния практически опит на някой лектори, ще се провокират все повече подобни теми. Лично Аз следващия курс, първо ще видя кои ще са лекторите и тогава ще преценя изобщо има ли смисъл да се записвам ....

Все пак това беше едно от основните неща различаващи СофтУни от останалите университети... А именно преподаватели с богат опит, реални примери от практиката и акуратни препоръки... И да, харизма за да те запали още повече по тая технология или като цяло по програмирането... За жалост понякога се получава обратното.... 

 

 

11
Ivailo_Kodov avatar Ivailo_Kodov 97 Точки

Така като гледам колега, май повечето ще преминем на твойта схема на действие => Първо виж.. после записвай :D 

4
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Именно... И аз мислих това да напиша. Просто в зависимост от преподавателите, вече ще решавам дали да записвам присъствено или онлайн, докато се обучавам от други места и накрая се явя само на изпит. Тези настроения сред студентите според мен говорят доста.

2
17/11/2016 09:11:33
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.