Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Bogdan1899 avatar Bogdan1899 50 Точки

[Homework]Introduction to Hibernate - проблем с импортването на базата данни

Здравейте, колеги!

Докато изпълнявах стъпките по създаването на maven проекта, persistence и т.н. от въпросното домашно се натъкнах на следния проблем - на последната стъпка, когато дойде време да импортна базата данни, избирам с тикчета всички възможни таблици и колони, слагам тикче и на show default relationships, но когато натисна ОК да ми ипортне базата ми дава грешка "Unable to resolve Integer" и всички колони без Id-тата светят в червено. Някакви идей защо се получава така и как може да се оправи?

Тагове:
0
vancho avatar vancho 430 Точки

До колкото си спомням имаше проблем с този начин на импортване на базата през Hibernate. Оказа се, че не работи така както е дадено на упражнението. Мисля, че в следващото видео Тео го каза и показа как да се направи и да работи.

-1
Bogdan1899 avatar Bogdan1899 50 Точки

Аз не съм го гледал тъй като исках първо да си направя сам упражнението и после да го гледам, ама явно ще трябва.

 

EDIT: На видеото го прави по същия начин и му се получава, а на мен пак ми дава тази грешка.

0
16/11/2016 22:31:46
vancho avatar vancho 430 Точки

Ами незнам... версията на java 1.8 ли ти е? С ултимейт ли си...? Импортите в persistance файла коректни ли са ти...

 

п.с. Не си губи времето с това. Няма да ти трябва за изпита, наблегни на Spring Boot.

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.