Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Bogdan1899 avatar Bogdan1899 50 Точки

[Homework]Introduction to Hibernate - проблем с импортването на базата данни

Здравейте, колеги!

Докато изпълнявах стъпките по създаването на maven проекта, persistence и т.н. от въпросното домашно се натъкнах на следния проблем - на последната стъпка, когато дойде време да импортна базата данни, избирам с тикчета всички възможни таблици и колони, слагам тикче и на show default relationships, но когато натисна ОК да ми ипортне базата ми дава грешка "Unable to resolve Integer" и всички колони без Id-тата светят в червено. Някакви идей защо се получава така и как може да се оправи?

Тагове:
0
vancho avatar vancho 430 Точки

До колкото си спомням имаше проблем с този начин на импортване на базата през Hibernate. Оказа се, че не работи така както е дадено на упражнението. Мисля, че в следващото видео Тео го каза и показа как да се направи и да работи.

-1
Bogdan1899 avatar Bogdan1899 50 Точки

Аз не съм го гледал тъй като исках първо да си направя сам упражнението и после да го гледам, ама явно ще трябва.

EDIT: На видеото го прави по същия начин и му се получава, а на мен пак ми дава тази грешка.

0
16/11/2016 22:31:46
vancho avatar vancho 430 Точки

Ами незнам... версията на java 1.8 ли ти е? С ултимейт ли си...? Импортите в persistance файла коректни ли са ти...

п.с. Не си губи времето с това. Няма да ти трябва за изпита, наблегни на Spring Boot.

-1