Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Philip.Paskalev avatar Philip.Paskalev 24 Точки

Хард диск от NTFS във RAW формат помощ

Здравейте, имам един портативен хард (не е SSD) разделен на 2 части. На едната имаше инсталиран windows. Внезапно обаче точно тази част, където естествено е и информацията, която ми трябва се смени от NTFS форматна някакъв RAW и сега нямам достъп.Наясо съм, че трябва да направя формат и на двете чати, за да се оправи това, но искам да си сваля информацията (в частност снимките) от повредената част. Пробвах с най-различни тулове, но няма никакъв ефект. Ако някой има опит с тези работи или поне има някакъв съвет, ще съм много благодарен :)

Тагове:
1
Общи приказки
vancho avatar vancho 430 Точки

Ето с това съм вадил от RAW партишън (от GPT я обърнах на MBR и нещо не сработи и ми затри и другия дял) но това: ЦЪК извади доста бързо информацията има я с крак в арена.

1
21/11/2016 10:07:42
Philip.Paskalev avatar Philip.Paskalev 24 Точки

Довечера, като се прибера, ще пробвам. Да видя какви ще ги сътворява. Благодаря за бързия отговор.

0
Philip.Paskalev avatar Philip.Paskalev 24 Точки

Така като гледам, няма да стане с тоя туул. Забравих да кажа, че харда е 1ТБ, като частта, в която се намират снимките е 200ГБ. Като дам да сканира миотчита време на 99 часа, след което забива :( как ли не го мъчих с EaseUS Data Recovery, Mini Tool Data Recovery, Recuva, Yodot Photo Recovery , ама не иска и не иска

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Аз съм го пускал на околко 500 GB-тов дял. Щом дялът ти е около 200 GB, не е проблема в програмата, а в диска най-вероятно. Провери да ли няма лоши сектори по диска? Това може да е причина за забиване. Пусни един HDD Regenerator.

1
21/11/2016 10:10:35
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.