Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Пилот на хеликоптер се загубил в бурята. Видял небостъргач и показал табела с надпис: "Къде съм?". От там му показали друга табела: "В един хеликоптер". Спътникът му казал:
- Карай наляво!
- Откъде знаеш?
- Това може да бъде само офисът на Microsoft!
- ?!?
- Отговорът беше също като Help-а на Windows. Абсолютно точен, и също толкова безполезен.

 

Шегата на страна. Грешката на ъпдейта ме навежда на мисълта, че си с Windows 7 (поправи ме, ако граша). 

Разкарай всичко, инсталирано от Visual Studioto до момента, ако не се е ролбекнало. След това пусни един clean up на системните файлове (десен бутон на дял "C"\Properties\Disc clean up\ clean up system files). След това рестарт. Можеш да изтеглиш ъпдейта сам/а от този линк (ако си с Windows 7) и да го инсталираш изрично. После пак рестартираш, пускаш инсталацията на ново... и има шанс да стане :D. Ако ти се занимава, можеш да изтеглиш инсталатора на ново, защото може да имаш някви изгубени пакети. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.