Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Има ли нетърпеливи да разберат резултатите от изпита?

Здравейте колеги,

направил съм едно неофициално класиране на база резултатите от изпита, публикувани в системата за оценка. С две думи набутал съм ги в един ексел и съм ги сортирал, като съм махнал дублиращите имена, защото най - вероятно са трейнарите, които пробват системата. Ето тук е екселския файл.

Запазвам си правото да съм оплескал нещо :). И пак да кажа, че официалните резултати най - вероятно ще са различни защото тука са само резултатите от изпита без да са изчислявани точките при присъствена и онлайн форма на обучение и бонусите от форумната активност.

П.С. Само да отбележа, че nakov е най-слабо представелия се участник в изпита не стига, че се е явил 5 пъти еми и на повечето има 0 точки :). Надявам се да има чувство за хумор :).

10
Общи приказки
Gondars avatar Gondars 18 Точки

А до кога е срокът за проверяване на домашни , и приблизително на човек по колко се пада да проверят?

0
simeon.emanuilov avatar simeon.emanuilov 30 Точки

Срокът за домашните е до утре сутринта. Трябва да се проверят по 3 домашни от всяка тема.

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Наков току що писа, че трябва да се проверят всички домашни до утре сутринта. Трябва най-малко 3 домашни да са проверени по всяка тема.

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки
Наков е отворил тема. Срока е до утре сутринта. Сега допроверявам домашни съветвам и всички, които се борят за по - предно място да го направят. До колкото знам трябва да се проверят поне по 3 домашни от лекция. Аз лично имам мои домашни, които не са проверени нито веднъж. Успех на всички
0
Plami avatar Plami 373 Точки

Моите вече всички са проверени :) Явно всички са се активизирали тази вечер.

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

Въпроса е по колко пъти. Аз имам 4 домашни с по 1 проверка и 3 с 0, а съм проверил 25!

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Щом ти си си направил необходимия брой проверки си готов. Все пак си изпълнил и двете изисквания - предал си ги в срок и си проверил чужди домашни. Споко!

0
Gondars avatar Gondars 18 Точки

А за бонусите от форума така и не разбрах какво става.. Не много хора гласуват , а и как се изчислява активността?

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

Надявам се. Утре ще разберем. Успех на всички!

0
Plami avatar Plami 373 Точки
Това най-вероятно само Наков може да ти каже :D Някъде четох, че е въз основа на активност в темата C# Basics и съответно получени точки.
0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

И на мен ми е интересно как ще се определя активността. едни хора като мен имат по 5 -  7 точки други имат 300 :)

Ъпдейт: Сега проверих малко съм нарастнал покрай статистиката ми. Благодаря Ви!

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Еми то модераторите основно имат по толкова точки - единият май има към 600 точки :)

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

И на мен ми е интересно как ще стане оценяването на форумната активност, защото „лайкванията“ и точките на потребителите изобщо не са правопропорционални ...

laughing

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.