Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ekaterina.temelkova avatar ekaterina.temelkova SoftUni Team Forum Admin 24 Точки

Стартиране на курса Content Marketing

Здравейте, колеги, :)

Благодарим на всички, които избраха заедно с нас да извървят пътя към успешната кариера на дигитални маркетинг експерти!

Ето какво предстои:
Content Marketing с лектор Василена Вълчанова. Обучението стартира на 30-ти ноември и завършва на 21-ви декември.
Search Engine Optimisation (SEO) с лектор Геннадий Воробьов. Обучението стартира на 4-ти януари и завършва на 18-ти януари.
Google AdWords с лектор Мартин Войнов. Обучението стартира на 25-ти януари и завършва на 8-ми февруари.
Facebook and Social Media Marketing с лектор Бисер Вълов. Обучението стартира на 15-ти февруари и завършва на 17-ти март.
E-mail Marketing с лектор Борил Богоев. Обучението стартира на 22-ри март и завършва на 7-ми април.
Ecommerce с лектор Димитър Савов. Обучението стартира на 12-ти април и завършва с изпит на 3-ти май.

Обучението по Content Marketing стартира в сряда от 19 часа в зала Code Ground в сградата на Софтуерния университет на ул. Тинтява 15-17. Видеото от всяка лекция ще бъде качвано до 1 работен ден след провеждането му.

*По изключение този петък /2.12/ занятие няма да има, като последното такова ще бъде на 21.12/

Какво още трябва да знаете?
• Видеото към всяка лекция от съответния модул ще бъде качвано като ресурс в рамките на един работен ден след провеждането на лекцията и ще бъде достъпна на страницата на обучението.
• Домашните работи трябва да се предават до края на седмицата (неделя), след като и двете лекции за периода са приключили. Всяка предадена домашна работа носи допълнителен брой бонус точки. 
• Изпитът в края на курса ще бъде под формата на курсова работа, която ще трябва да бъде предадена за проверка и оценяване.

За всички курсисти от цялостната програма е създадена и специална Facebook група, за която ще получите повече информация на мейл, както и на първото занятие.

Ако имате въпроси можете да се свържете с нас на тел. + 359 892 241 199 или мейл digital@softuni.bg.

Успех на всички! Сигурна съм, че ще се справите с всички нови предизвикателства! :)

Тагове:
0
SoftUni Digital
drake.yovchev avatar drake.yovchev 0 Точки

Пиша тук за да не създавам отделна тема :) 

Първо - заплатих за присъствено обучение, но няма да присъствам на първия модул. Въпроса ми е следния - трябва ли да се отбия до СофтУни да си взема от онези чипове или мога и в последствие да го направя (например януари)?

Второ - в сайта пише, че съм записан за ONSITE обучение в страницата на "Content Marketing". Toва не значи ли, че съм записан в онлайн форма и ако е така предполагам, че ако не е обратимо ще ми върнете разликата от 100 лв.? От друга страна сега проверих имейла си и там пише, че "ме очакват" днес 30-ти във СофтУни.

Благодаря предварително за отговорите и се извинявам ако пропускам някой имейл или пост :)

Поздрави,

0
ekaterina.temelkova avatar ekaterina.temelkova SoftUni Team Forum Admin 24 Точки

Здравей,

заповядай, когато имаш възможност да си вземеш чипа - няма значение дали този месец или когато стартираш следващия модул, като обясниш на колегите каква е ситуацията.
По другия въпрос - ONSITE е присъствено обучение, а ONLINE e онлайн обучение, така че си в правилната форма.

Поздрави и успех! :)

0
drake.yovchev avatar drake.yovchev 0 Точки

Ха .. наистина съм пропуснал значението на ONSITE :) 

Meрси за отговора!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.