Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Здравейте,

 

благодаря за въпроса. Ще пиша на всеки отделно с подробна информация.

2
merystosmm avatar merystosmm 0 Точки

Ще се радвам, ако се свържете и с мен (на въведения в системата майл) с информация за закриване на акаунта. Благодаря Ви предварително!   

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

 

Изпратих Ви имейл. Ще очаквам отговор от Вас.

Слънчеви почивни дни!

 

Поздрави,

Алекс

1
17/02/2017 10:56:47
merystosmm avatar merystosmm 0 Точки

Здравейте, 

Не е пристигнал имайл до този момент. Бихте ли проверили отново. Усмихнат ден! 

0
17/02/2017 16:09:55
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

 

благодаря за обратната връзка. Имейлът е изпратен до посочения от Вас в профила, най-вероятно е грешен. Виждам, че сте въвели ymail.com, Може би сте объркали пощата си. След потвърждение на имейла, ще го изпратя наново.

 

Поздрави,

Алекс

1
17/02/2017 19:23:04
kopuavcmpa3 avatar kopuavcmpa3 0 Точки

Изпратете ми указания и на мен моля. Благодаря. 

0
merystosmm avatar merystosmm 0 Точки

Здравейте отново, 

Адресът, посочен от мен в профила, е верен, а това е вече трето съобщение с молба за нещо, което би трябвало да може да бъде регулирано от потребителите на сайта Ви с два клика.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.