Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RAYCHEV avatar RAYCHEV 31 Точки

[Homework][Judge] Arrays and Multidimensional Arrays - съвети, допълнителни тестове и къде гърми.

От 04. Max Sequence of Increasing Elements  получавам 50% пиша я два пъти, явно логиката ми стига само за 50%.

Моля кажете къде гърми, за да поправя кода.
ДЕМО за тестване.

Ето и КОДА

0
PHP Fundamentals
StanimirStankov avatar StanimirStankov 18 Точки
Best Answer

Привет!

При числа които не са поредни, но нарастват твоя код не работи. 

Например  $sequenceInput = "1 2 3 -1 -3 5 9 12 14";  // твоя резултат 1 2 3

0
RAYCHEV avatar RAYCHEV 31 Точки

Проблемът е решен, благодаря.
Просто не чета внимателно условието и си бях измислил собствена версия.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.