Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Thedi avatar Thedi 200 Точки

Помощ за избор на Очила

Здравейте прекарвам много време пред компютърът и реших, че е време да сложа очила и да се предпазя по някакъв начин за това отидох на доктор с който остановихме какво ми е нужно. Проблемът дойде след това когато отидох в Оптика и не ми обесниха нищо както стоят нещата със стъклата и ми дадоха стъкла за 10 лева който имали защита за компютър след което реших, че ще търся по интернет да видя има ли по добри стъкла и останових, че хубавите стъкла са по скъпи. Тук идва и мойто запитване и търсене на помощ за избиране на правелни и хубави стъкла тъй като вече нямам доверие на хората в оптиките и смятам, че просто искат да ти вземат парите.
Изписаният ми диоптър е -1.00 и седя покрай 8- 12 часа на ден пред компютърът.Ще съм благодарен ако ми предложите хубави стъкла и дори и сайт или оптики от който мога да ги поръчам.За момента имам предложение за Computer Lens Complex с ZEFIR Clio казаха ми стойност за 2те 125 лева.

Благодаря предварително.

Тагове:
0
Общи приказки
vani4ka66 avatar vani4ka66 24 Точки

Моите очила са без диоптър, стъклата им са за работа с компютър. Намаляват светенето и дразненето на очите. Ако не ги сложа, не мога да стоя пред компютъра повече от 2-3 часа. Такива стъкла са около 100-150 лв - зависи къде си ги поръчваш. Можеш да си ги поръчаш с диоптър и с такава защита, това е моят съвет! Успех!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.