Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Masovski avatar Masovski 211 Точки

Всички с резултат над 3.00 ще могат да се запишат онлайн, а всички с резултат над 4.00, ще могат да запишат присъствено. Като бройка, оценка над 3.00 имат 680 души. Всичките могат да запишат онлайн, но само тези с над 4.00 ще могат присъствено, за които не намерих информация колко са.

Аз съм с резултат, който е достатъчен за присъствено, но ще се запиша онлайн. Така че - ясна информация ще може да има, едва когато всеки си избере формата на обучение.

7
alek1339 avatar alek1339 57 Точки

Кажи честно сигурен ли си в това ? Ще е супер ако е така...  Дано като излезе класирането да не ме разочарова стабилно... ако го вдигат прага да е над 4.50 само а не над 5.00... 

0
Masovski avatar Masovski 211 Точки

Ами информацията ми идва от коментар на Наков, в тази тема.

Своето място и оценка можеш да видиш тук.

3
alek1339 avatar alek1339 57 Точки

леле много яко ! направо мн. се зарадвах.... сори ама само 1 плюс мога да ти дам ако можех и 10 пъти бих натиснал upvote 

0
vdraganov avatar vdraganov 4 Точки

Като питах един от асистентите последния ден (ака 14ти) ми казаха, че не са решили колко човека ще приемат, щели да бъдат между 200-300 човека, но различни източници различнано инфо, к'во да ви кажа...

Само знам, че онлайн не ми се учи, защото съм сигурен, че нищо няма да науча, просто. И сега седя и стискам палци да са поне 250 човека... и все пак залата си има лимит, който е 210 човека (със местата зад колоните, да не стане като вица: тя колона 20 на 20, а ти си 30ят човек, дето седи зад нея.).

1
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

Ама пък от друга страна някъде Наков писа, че ще бъдат приети само 200 човека присъствено и 200 онлайн.

Или аз грешно съм разбрал?

0
KostadinStefanov avatar KostadinStefanov 32 Точки

Аз съм с резултат 3.98 дали ще има шанс да се запиша присъствено, ако хора с резултат по-висок от моя се запишат онлайн ??

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки
Според мен ще можеш, но това си е лично мое мнение! По-добре изчакай.
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.