Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dimitar_Petkov_Petkov avatar Dimitar_Petkov_Petkov 169 Точки

04. Named Operations входни данни

Колеги, помощ! Опитах какво ли не но на 4 задача ми излизат за верни само Zero Test 1, Zero Test 2, Test#1 и Тест#2. Опитах какви ли не входни данни но не и не. Дайте идея какви входни дании да въведа да намеря проблема. Благодаря!

Тагове:
0
C++ Programming
Wanker avatar Wanker 15 Точки

За да не отварям нова тема - не ми излизат Тест №4 и Тест №5. Тествах си фунциите поотделно, както Жоро посъветва(дори поразучих и Google Test framework-a да вкарам малко unit testing :)), проверих дали не трябва long когато сумираме, тествах входен масив с нули и други неща. Вече не знам какво може да е. Ще се радвам, ако Жоро даде насока. Благодаря!

0
23/03/2017 00:00:55
Dimitar_Petkov_Petkov avatar Dimitar_Petkov_Petkov 169 Точки

Здравей, а само с едно число вместо масив ?

1
Wanker avatar Wanker 15 Точки

Както ти каза, космическият кораб се разби и при мен :Д. Косвено ми помогна - след като видях, че при викане на мин и макс фунциите с масив от 1 елемент не ми гърми дори когато подавам невалидни end индекси, ми светна. Вместо между start и end индекси, съм проверявал целия масив с range for loop. Мерси, колега!

0
22/03/2017 17:35:47
Dimitar_Petkov_Petkov avatar Dimitar_Petkov_Petkov 169 Точки

Моля, браво на теб, че си намрил проблема. Какъв е кеф да видиш всичките зелени чавки :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.