Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stani avatar Stani 32 Точки

Ниво 1 - За всеки курс отделен изпит ли ще има?

Логично звучи изпитите да са отделни за всеки курс (Java Basics, HTML and CSS, JavaScript Basics, PHP Basics и Работа в екип.). Ако е така, как точно ще се провеждат - един след друг или в края на Ниво 1.  Предполагам много скоро ще разберем, но бях любопитна. :)

 

Тагове:
2
Въпроси за SoftUni
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Значи, да обобщим, отделните курсове във всяко ниво ще се провеждат един след друг, а не паралелно, нали?

А ще има ли все пак курсове, които да се застъпват?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Курсовете ще протичат последователно, а не паралелно.

3
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Благодаря за отговора!

А това означава ли, че изпитите за всеки курс ще са дати през семестъра, а не всичките изпити накуп накрая на семестъра?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Точно така - ще са през семестъра, не накрая. :)

5
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Ех, да му се не види! Това е добре, за повечето колеги, но за тези като мен, които отсега си знаят, че няма да могат да отделят нужното време за подготовка и смятат да вземат нивата за по 8 месеца е доста неудобно :( Например, докато смогна да науча Java Basics, изпита за него ще е минал. От друга страна, не мога да започна да уча PHP Basics от самото начало, защото още няма да има лекции за него. Остава вариант да търся из нета някакви лекции от Телерик за по-късните курсове, или да се надявам, че ще има някаква поправителна сесия или нещо подобно след края на нивото. Моля, помислете по въпроса за някакви допълнителни дати за изпит накрая.

 

 

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Абе и друго неудобство следва непосредствено от факта, че ще трябва да се ходи в София няколко пъти за семестъра, и тези, които не са оттам, ще трябва да отделят доста време (и други ресурси), а тези, които примерно мислят да изнесен семестър (по Еразъм+ примерно) в чужбина, направо печелят cry

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

 Karlieцък, PHP курс в Телерик, воден от Иван Ванков, човекът, който по всяка вероятност ще води и тукашния курс.

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

На Иван Ванков (gatakka) можеш да гледаш и видеа в сайта nau4i.me. Доста подробни са и много добре е изнесена информацията.

1
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Кико, Самуил, благодаря за инфото! Още не съм решила дали да започвам да уча по-късните изпити, или да се мъча да вървя в крак с групата. Много ми се иска да не изоставам, но имам всичко на всичко 5 свободни часа на ден, а Наков изчислява, че трябвали поне 10 :(

0
kaizer avatar kaizer 35 Точки
Karlie, ако ги ползваш на макс тези 5 часа и те ще са достатъчни ;)
1
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Колегата Kaizer се оказа напълно прав. Споменатите 5 часа дневно даже се оказаха по-малко, защото двете ми деца се скъсаха да боледуват този месец. Въпреки това успях да предам 3 от 4 домашни, и четвъртото щях да предам, ако не се борех непрекъснато с тъпата виртуалка и ако не ми се беше наложила преинсталация на Windows-а в последния ден от срока yell Изпита си го взех 22-ра от 173-ма, което направо не очаквах :) В груповия проект обаче не се включих, това щеше вече да прелее чашата.  Е, натоварването е огромно, забравих какво е това осемчасов сън, не съм гледала нито един филм от 2 месеца, ама... така е, искат се жертви.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.