Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AnMari avatar AnMari 2 Точки

Мога ли да се запиша на tech-module през Септември, а не през Май?

Извинявам се предварително ако въпроса е бил задаван преди, но се интересувам дали е възможно да се запиша за този модул, който започва през септември? И ако да, как да го направя? 😀

Минах бейсикс курса с 5.85 и получих имейл за записване, но там има възможност за записване само за модула през Май, а принципно съм гледала в сайта, че има такъв и през Септември и тогава ще ми е много по-удобно.

Също така ако някой може да даде съвет, кой курс е по-подходящ за начинаещи програмисти - интензивният или разширеният ?

 

0
Въпроси за SoftUni
Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 336 Точки

Аз бих ти препоръчал разширеният курс по Programming Fundamentals

Там учиш нещата малко по-дълбоко и имаш някакво повече време за упражнение на материала.

Ако мислиш , че можеш да се справиш със интензивният - запиши го, но разликата е , че разширеният е

насочен за хора , който работят и им се налага да учат вечер (Поне аз познавам такива хора , който са в разширеният курс и учат предимно вечер след работа)

 

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.