Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vesela avatar Vesela 48 Точки

Принтиране на снимки

Здравейте колеги,

Искам да ви попитам къде си принтирате снимки, като не говоря за професионални фотографии ами за обикновени семейни снимки с размер 10/15см примерно. Вече за втори път си патя, един път принтирах една морска снимка е OfficeOne и ефекта беше ужасен, хората имаха оранжев тен с лилави проблясъци. И разбира се тоя магазин го отписах за следващо принтиране. Сега реших да пробвам тука едно квартално магазинче, на което си пише че е специализирано за печат на визитки, снимки, и т.н....За всеки случай поисках да пуснат една снимка да видя как ще стане и беше добре, хареса ми и ги пуснахме всички. Прибирам се после вкъщи, тръгнах да разглеждам снимките..и с ужас видях отново лилаво-розови лица. Върнах се в студиото, поспорихме с човека, естевствено той не се даде...каза Ами такива са си....и наистина като ги отворихме на неговия монитор излизаха по-розови отколкото на моя...та просто нямашее какво да кажа....Такива му били настройките и ако съм искала да са такива като на моя лаптоп да съм занесла компа си и човека щял да ги "обработи" за да излязат така, разбира се на друга цена....Та както и да е, да не ви занимавам с това. Просто моля ви кажете ми къде да си изпринтя хубави снимки, каквито са, както едно време във фотостудиата, без лилави лица и други нежелани "ефекти".

Благодаря

Поздрави

Весела

Тагове:
2
Photoshop
katyatoba avatar katyatoba 0 Точки

Здравей​, 

Ако държиш на качеството на снимките определено мога да препоръчам една бургаска фирма. Esstetic Print имат изкючително професионална техника и си разбират от работата. Може да се поръча онлайн, а освен, че работят с качествени хартии дават дългогодишна гаранция на цветовете.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.