Loading...
mitaka00 avatar mitaka00 2 Точки

12 или 5 седмици

Имам колебания кое от двете да запиша.На programing basic имам 600/600 без затруднения.Tech модула,който е 5 или 12 седмици бихте ми препоръчали?

Тагове:
0
Fundamentals Module
Vlado23 avatar Vlado23 7 Точки

Да попитам, ако сме на 5 седмичния вариант, веднага след като мине изпитът ли ще има дата и за Software Technologies, т.е. да не се чака и extended-а да мине, че да се засекат.И след него дата и за професионалния без голяма пауза? Ако има излязло инфо, защото не намерих нищо конкретно.

0
daniellsbg avatar daniellsbg 20 Точки

5 седмичния започва на 22 май и свършва на 2 юли с изпит и на 3 юли започва Software Technologies.  който в до към 20 август.

12 седмичния започва на 23 май и завършва на 20 август с изпит.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.