Софтуерно Инженерство
Loading...
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5293 Точки

Добре дошли в WordPress курса в СофтУни

Добре дошли в WordPress курса в СофтУни. В тази категория във форума можете да задавате своите въпроси, свързани с курса, домашните, практическия проекти и всичко по темата WordPress, WP теми, WP добавки и изграждане на WP сайтове.

Можете да намерите всички учебни материали от курса на неговия сайт:

Успех с обучението!

Наков

Тагове:
2
WordPress Basics 27/03/2017 20:21:43
VasilKisyov avatar VasilKisyov 2 Точки

Здравейте,

Моля, да ми кажете как да изтрия wordpress от основната страница, искам да го инсталирам на subdomain, защото страницата още се разработва. Докато страницата още не е готова искам wordpress да е на subdomain. 

Ще съм Ви много благодарен, ако ми кажете и как да сложа картинка за under construction на основната страница.

Поздрави!

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Здравей,

Вместо да изтриваш WP от основната страница, можеш да ползваш Under construction плъгин, а междувременно да направиш отделна инсталация на subdomain и там да работиш. Ако пък решиш да го изтриеш, трябва да премахнеш директорията, в която е инсталиран, плюс базата, която съответната инсталация ползва. 

Това, което правя аз, е да работя върху локална инсталация без да имам Under construction site и след като съм доволен от него, да го кача на домейна му, като използвам плъгин, обикновено Duplicator, за целта.

0
VasilKisyov avatar VasilKisyov 2 Точки

Благодаря Ви !!! Страхотна помощ.

0
xsara avatar xsara 24 Точки

Може ли да позволите архивни разширения (7z, zip, rar) за качване на домашната работа?

0
07/04/2017 22:56:27