Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Добре дошли в WordPress курса в СофтУни

Добре дошли в WordPress курса в СофтУни. В тази категория във форума можете да задавате своите въпроси, свързани с курса, домашните, практическия проекти и всичко по темата WordPress, WP теми, WP добавки и изграждане на WP сайтове.

Можете да намерите всички учебни материали от курса на неговия сайт:

Успех с обучението!

Наков

Тагове:
2
WordPress Basics 27/03/2017 20:21:43
VasilKisyov avatar VasilKisyov 2 Точки

Здравейте,

Моля, да ми кажете как да изтрия wordpress от основната страница, искам да го инсталирам на subdomain, защото страницата още се разработва. Докато страницата още не е готова искам wordpress да е на subdomain. 

Ще съм Ви много благодарен, ако ми кажете и как да сложа картинка за under construction на основната страница.

Поздрави!

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Здравей,

Вместо да изтриваш WP от основната страница, можеш да ползваш Under construction плъгин, а междувременно да направиш отделна инсталация на subdomain и там да работиш. Ако пък решиш да го изтриеш, трябва да премахнеш директорията, в която е инсталиран, плюс базата, която съответната инсталация ползва. 

Това, което правя аз, е да работя върху локална инсталация без да имам Under construction site и след като съм доволен от него, да го кача на домейна му, като използвам плъгин, обикновено Duplicator, за целта.

0
VasilKisyov avatar VasilKisyov 2 Точки

Благодаря Ви !!! Страхотна помощ.

0
xsara avatar xsara 24 Точки

Може ли да позволите архивни разширения (7z, zip, rar) за качване на домашната работа?

0
07/04/2017 22:56:27
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.