Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Промени в сайта

Както вече сте забелязали има промени в сайта, но никой нищо не казва по въпроса.

Според мен екипа е свършил чудесна работа и би било полезно промените да идват с кратко описание (changelog).

Моля , споделете Вашите мнения.

Тагове:
5
Въпроси за SoftUni 07/04/2017 14:51:04
petyanikolova avatar petyanikolova 1 Точки

Относно промените в сайта за мен има бъг в отварянето на материалите в курса. При избор на тема нищо не се случва, за да разбереш, че имаш заредени файлове. По- добре би било автоматично да прехвърля към позицията на материалите.

1
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Когато избереш тема (редът на активната се оцветява в оранжево) - под списъка с теми се отваят ресурсите и вече избрания ресурс се отваря на нова страница.

Успех!

0
WifiAvivi avatar WifiAvivi 151 Точки

 под списъка с теми се отваят ресурсите

Само който го е правил си знае, че се отварят там. Отне ми доста време да разбера, че трябва да скролна до дъното на страницата. 

0
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Честно казано и аз не го открих от първи опит, но подхождам с разбиране, защото очевидно освен частта която ние виждаме  има и сериозен "ERP-like backend". Поне така аз си обяснявам относително бавната работа на сайта.Все пак трябва да се отбележи , че системата успешно поддържа работата на цялата организация и точно затова се онасям положително.Ако не си работил по подобни системи, приеми на доверие, че работата не е лесна.

    Във връзка със всичко това отворих тази дискусия с цел позитивно окуражаване и обратана връзка за екипа от разработчици.

    Моля, не я превръщайте в "how to" !

0
09/04/2017 12:15:32
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.