Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Като гледам има вече резултат от изпита, обаче няма крайна оценка. Това ще стане след като се оценят и останалите ли? И максимума точки 100 ли е?

3
ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки

Къде го видя този резултат, аз нямам :/ :D

0
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Профил => Обучения => Отворени Курсове => цъкаш стрелкичката до името на курса

0
PepSize avatar PepSize 3 Точки

Някой има ли изобщо вече оценка? Защото само точки без нея си е кофти.

3
vankatabe avatar vankatabe 76 Точки

Оценки има, остава да дочакамеи сертификатите - аз мислех да кандидатствам за рбота с него, а то вече мина почри месец от изпита ми - на 26 март май беше... :)

0
craziel avatar craziel 0 Точки

Оценки имат само първата група, втората още не сме получили (тези, които бяхме на 2ри Април на изпит) или поне аз нямам.

0
gboykova avatar gboykova 0 Точки

Да, хората, които бяхме на 2 април все още нямаме оценки :)

0
Iliev88 avatar Iliev88 39 Точки

Има сертификати, колеги. :)

0
ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки

А кредитите кога? :D 

0
Iliev88 avatar Iliev88 39 Точки

Когато почнат да тестват както трябва систмата си :)

2
keiti93 avatar keiti93 0 Точки

на 26ти ли си бил на изпит? :)

0
PepSize avatar PepSize 3 Точки

Този сертификат няма ли да го дават на хартиен носител? Или просто си го теглим и го държим на харда :D

0
gboykova avatar gboykova 0 Точки

Здравейте, всички ли имате сертификати? Аз имам оценка, но беше объркана и все още нямам сертификат.

0
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Здравей, по принцип мисля, че ги пускат автоматично сертификатите за всички щом получат всички оценки. Твоята щом е била променяна, препоръчвам ти директно да се обадиш на Софтуни за да обясниш за ситуацията и да ти пуснат и на теб.

0
indominus avatar indominus 10 Точки

А какво значи "пускат сертификатите", в интерес на истината?

В смисъл, с по-горният въпрос, дават ли ги на хартиен носител? Ако това е пускане? Или просто в конкретното мнение, означава да се визуализира в профила?

0
29/04/2017 20:17:20
gboykova avatar gboykova 0 Точки

Привет, благодаря за отговора и въпроса.В конкретния случай имах предвид, кога ще качат сертификата в онлайн профила ми. Хартиените сертификати ги дават официално на конкретни дати, които обявявят и по имейл. Поне така беше организирано в един от предходните отворени курсове, които съм карала. 

0
indominus avatar indominus 10 Точки

Еха, аз като цяло не намерих някаква подобна информация, и си мислех, че за хартиен носител трябва сами да се погрижем.

Колкото да не съм офтопик, наистина е вероятно някой да ти е редактирал оценката, а да е забравил, че трябва да генерира сертификат (или нещо от сорта, зависещо от оценката, варианти много). Наистина по-бързо би получила отговор по телефона, или ако директно пишеш на мейла на софтуни, вместо да чакаш някой от администрацията да прочете форума.

0
indominus avatar indominus 10 Точки

Даа, всъщност на хартиен носител - всеки сам да се оправя.

Или поне да подема темата, някой да не би да си го е получил на хартиен носител?

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.