Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cecosvidovski avatar cecosvidovski 58 Точки

C# Web Development Basics Мнение

Здравейте, пиша на екипа в Софт Уни за да изразя разочарованието си към този прехвален "университет". Да, вярно е, наистина начина на обучение и това, че учиш само това което ти трябва е уникално. Стигнем ли до онлайн обучението - там просто нямам думи. Тия пичове дет предават лекциите все им се "чупат" видеата! На лекцията за PizzaMore Back-End-a има 6 минутно видео което не си заслужава даже да го гледаш, няма презентация, абе общо взето пълна гавра, а тва според мене е една от най-важните лекциите където те вкарват в Back-End-a като цяло... На Exam Preparation първата лекция пак му се било "счупилo" видеото. Общо взето направи ли някой грешка после няма някой да се погрижи да даде обяснения по форумите, да качат допълнителна информация или поне презентация за да може и хората които учат онлайн да научат нещо поне. Аз примерно съм сигурен, че няма да мога да си взема изпита... Говорите за някви Live Stream-ове на лекциите а даже не можете да се погрижете да ги запишете...

Тагове:
8
C# Web Development Basics 03/03/2017 10:03:48
Andrey87 avatar Andrey87 3 Точки

Здравейте колеги, 

виждам, че от Софт Уни никой не е взел отношение по нещата които сте описали, което е несериозно според мен!

И да попитам, някой успя ли да намери видео от лекцията PizzaMore Back-End-a, което е 6 минути ? И дали въобще има такова, в което може да видим какво са правили, понеже и за мен е една от най-важните лекции и се губи смисъла просто да препиша кода и да незнам как работи реално и да гадая кое как става. 

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.