Loading...
vladeny avatar vladeny 0 Точки

Формат на домашните

Имам нужда от помощ ... кажете ми моля в какъв вид оформяте домашните си ... Това ограничение за размера ми изяжда времето. На едно от домашните коментарът ми е,  "Insert the screenshots in tour homework document or upload them somewhere and provide links, e.g. http://imgur.com/a/A2fA4. - тук не е спазено това изискване."

Обяснете ми моля какво се има предвид ... явно не е нормални скрийнове в уърд документ, защото точно в този вид го предадох ... 

Не виждам никакъв смисъл от подобни коментари, ако няма обяснение какво се има предвид. Колкото до качване на домашните някъде онлайн ... то по-добре да го изпратя като линк. Вие качвате ли някъде онлайн?

 

0
WordPress Basics 26/04/2017 01:52:46
Stenlym avatar Stenlym 7 Точки

Ако не съм го правила на локален хост, слагам линк, но.. тъй като е безплатен хостинг и домейн не се знае какво кога ще се отвори.

Затова, имам разширение на брзузъра (Хром) , Webpage Screenshot Free, с него си правя скрийшот на цялата страница, записавм в jpg или png и после всички файлове наведнъж качавам в imgur като пост (не е необходимо да имаш регистрация). Imgur дава линк към поста, където една след друга са всички снимки.

Ако се налага да променям размер и всякакви други обработки на снимки използвам PhotoScape, безплатна e.

0
26/04/2017 19:33:04
vladeny avatar vladeny 0 Точки

Благодаря ти много. Чудя се, тъй като аз използвам Опера и Мозила, основно опера, дали някъде из нея има подобна опция за скрийншотове. Аз като цяло работя с фрий хостинг и домейн. Много хубава идея за imgur ще огледам ... Много мило за отговора ... Успешна работа по сайта, ако още не си готова :)

0
Stenlym avatar Stenlym 7 Точки

Моля! За Мозила има такава добавка: https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/fireshot/

Потърси в гугъл и за Опера. Много е удобно, стои ти в ъгъла и щрак. 

Благодаря за пожеланията, наникъде не съм. За проекта - имам само идея :) и никакво време :)))

 

0
27/04/2017 00:30:20
vladeny avatar vladeny 0 Точки

О определено ще погледна , че за не се чудя какво и как да го правя съд скрийновете ...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.