Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kalon_vasilev avatar kalon_vasilev 0 Точки

Качване на материали за следващата лекция

Възможно ли е да се качват материалите за следващата лекция по-рано? Така ще имаме повече време да ги свалим и да се подготвим за лекцията, а не да ги дърпаме като дойдем на място.

0
Cyber Security
Ivakis avatar Ivakis 98 Точки

Здравей колега, провери дали има вече приключил курс по това, което учиш в момента. - Избираш името на курса от Обучения и отдолу под описанието трябва да има линк Архив/ Към предишни издания на курса.

В тях ще намериш качени всички прецентации, упражнения и видеа от лекциите.

Аз по този начин доста изпреварих групата ми, но разлагам с доста свободно време, ако и ти имаш - давай :) 

Успех!

0
kalon_vasilev avatar kalon_vasilev 0 Точки

Лекцията е приключила преди няколко дни, но за новата няма материали, трябваше да уточня за кой курс става дума, мой пропуск. Курса е "Етично хакерство и киберсигурност за начинаещи".

0
Ivakis avatar Ivakis 98 Точки

 Аз имах предвид да провериш направо в предишно издание на курса понеже ресурсите обикновено са еднакви, след като в твоя още не са качени, но се оказва, че за Етично хакерство няма достъпен такъв архив. Ей тука  ако дадеш най-отдолу на страницата ще видиш архива, за който принципно говоря.

В крайна сметка ще се наложи да изчакаш лектора да ги качи, за да ги разгледаш.

П.П може на лекцията да повдигнеш въпроса си и да помолите за по-ранно качване на ресурсите, за да се подготвите. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.