Loading...
BReady avatar BReady 6 Точки

Formula 1 (Season 2014)

Formula1

 

Привет на всички почитатели на най-високотехнологичния спорт на планетата - Formula 1.

Дойде време и за сезон 2014. Доста промени има и по колите, и по правилата.

Видео с основните промени за новия сезон

За втора година може да гледате състезанията на запис по БНТ2. Разбира се, може да гледате състезанията онлайн - има доста чуждестранни източници, но аз лично предпочитам коментиране на български.

Лично аз мисля, че този сезон ще е доста интересен и няма да гледаме само как Фетел си кара сам някъде напред с няколко минути преднина. 

Много ми е странен звукът на болидите, не са толкова шумни като минлата година, предполагам това се дължи на новите 6-цилидрови двигатели, но пък звукът при спиране и връщане на предавките е уникален.

Аз лично съм привърженик на Алонсо още от както беше в Рено, но страхотно впечатление ми направи дебютанта Кевин Магнусен - страхотно каране.

cool

 

Calendar

3
Общи приказки
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Готови ли сме за поредният кръг ?!

Ще гледате ли тренировки утре ?!

0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Аз така като гледам състезанието ще го пропусна, че точно Неделята ми се очертава яко път.

0
BReady avatar BReady 6 Точки

Чак тренировките нямам време да гледам, но обикновено гледам квалификацията (ако имам време) и състезанията си ги гледам на запис, за съжаление нямам достъп до телевизиите, които излъчват на живо. 

Дано само не стане пак като предните няколко години - един отбор да доминира, а другите да се борят с техниката...

1
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Щом си от Сф нямам нищо против за компания , а може и да полафим за програмиране smile

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.