Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alabama415 avatar alabama415 101 Точки

[Symphony] Лекцията на 26-ти май

Здравейте,
Ще е възможно ли на лекцията на 26-ти май  да се направи едно кратко обобщение, какво точно се е дискутирало на лекцията от предната седмица. И изобщо имало ли е лекция ?

1
Symfony 22/05/2017 10:48:19
NELSYNBORISOV avatar NELSYNBORISOV 39 Точки

Лекцията от миналата седмица,ако става на въпрос за 17-ти е качена.

-2
chonev avatar chonev 1 Точки

А защо на тази лекция от 17 май лекторът чете някакви въпроси в Slido, зададени на 22-и март :)

1
alabama415 avatar alabama415 101 Точки

Защото лекцията е от предна инстанция на курса, която беше в основния курс на php. Значи е нямало нова информация

-1
krasimir.i.petrov avatar krasimir.i.petrov 11 Точки

И тук и в групите във Facebook този въпрос се задава няколко пъти.

Имало е технически проблем на 17 и за това няма видео от този ден! Иначе, предполагам, че това, което е говорено на 17 е същото като това от клипа.

-2
fl3x1324 avatar fl3x1324 60 Точки

@ krasimir.i.petrov  Този коментар е малко неуместен, защото като материал от миналия път беше качен запис на RoYaL да говори за Symfony framework, в което аз не намирам нищо лошо, но няма как онлайн хората да са наясно за съществуването на групата, от където се предполага да получават ъпдейти за случващото се в курса, като групата се е обсъждала в залата, от която лекция - няма запис. Така че аз съм +1 за поста на OP-то. Не всички сме присъствена форма, нали?

0
22/05/2017 22:29:27
krasimir.i.petrov avatar krasimir.i.petrov 11 Точки

Аз също съм онлайн, но си прегледах материалите и намерих линкове към групите. 
Да, съгласен съм, че трябваше публично, някъде край материалите, да бъде съобщено защо е качен стар запис! Спор няма! 

И като съм казал, че е обсъждано и тук и във фейсбуук не съм имал предвид, че хората са виновни, че не са го видяли, а чисто информативно!

0
22/05/2017 22:34:00
fl3x1324 avatar fl3x1324 60 Точки

@ krasimir.i.petrov ОК, предполагам не си имал за цел да сипваш на другите. Относно материалите: какви материали си прегледал, че си намерил и групата?

0
krasimir.i.petrov avatar krasimir.i.petrov 11 Точки

Мда, прав си.

Няма група още. Просто карам още един курс и там се коментираше Symfony курса и от там знам за видеото. Иначе и тук във форума има 2 теми за това видео — още на 17 беше отговорено в тази тема. Или ето отговора на aggeorgiev, който може би е бил на първата лекция:

Аз не съм от екипа на Софтуни а студент. Днес лектора (който е гост) неможеше да ползва собствената си машина поради несъвместимост със записващата техника. От университета му предоставиха компютър, но инсталацията на необходимите неща отне време. Което беше от полза за присъстващите, защото докато чакахме лектора помогна на всички, които имаха нужда laugh. От друга страна на записа няма почти нищо за онлайн участниците и сигурно затова са качили стара лекция.

0
alabama415 avatar alabama415 101 Точки

Това, за което съм помолил е едно 20 минутно обобщение от изминалия курс, за да може да си сверим часовника, а и всички, които са присъствено да си припомнят какво са взели.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.