Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AndreaAtanasova avatar AndreaAtanasova 50 Точки

SoftUni Tech Fest ще се състои на 3 и 4 юни

СофтУни организира за втори път събитието Tech Fest!

SoftUni Tech Fest е технологичен фестивал – състезание, което събира на едно място ученици, студенти, професионалисти и технологични ентусиасти от цялата страна, за да търсят и разработват иновативни решения на проблеми от съвременния свят.

 

В състезанието може да участва всеки с интерес към информационните технологии, програмирането, дизайна, мултимедията, дигиталния маркетинг, роботиката и други, като целта е да се съчетаят всички тези знания за реализация на креативна идея с реално приложение и полза за обществото.

 

SoftUni Tech Fest е двудневно събитие, което ще се проведе на 3 и 4 юни в сградата на СофтУни в София.

 

В продължение на два дни имаш възможност сам или с твоя екип да работиш усилено върху идея, на която да дедеш живот и бъдеще.

 

Регистрирай се от тук до 24 май вклюително! 

Научи повече за регламента, оценяването и събитието от тук: http://techfest.softuni.bg/.

 

Очакваме теб и твоята идея!

 

3
Events 11/04/2017 17:11:13
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Имам проблем- не мога да намеря от къде да изтегля файла за да го попълня понеже ми иска някакъв файл с нещо?

помощ

съвети?

0
AndreaAtanasova avatar AndreaAtanasova 50 Точки

Здравейте,

Може да намерите файла, с който трябва да регистрирате идеята/проекта си на две места - в сайта на Tech Fest - разделение "Регистрация" - там има линк към бланката за описание на проект или след като влезете да се регистрирате отново има линк с документа.
Извинявам се, ако не съм разбрала правилно запитването ви.

Ако имате въпроси или необходимост да ви изпратя файла, пише те ми на andrea@softuni.bg

Поздрави!

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Ак благодаря Ви много.

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Аз ли не разбирам нещо? тази бланка ли трябва да се попълни??? не намирамч място някъде да пиша ида го кача този файл за да се регистрирам

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.