Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NoraD avatar NoraD 6 Точки

Teamwork Project Assignment for the Web Fundamentals (HTML & CSS) Course - May 2017

Здравейте,

бих искала да попитам следното относно екипния проект - в случай, че останалите колеги, с които съм разпределена в отбор не проявяват особен интерес към проекта, самостоятелно ли следва да започна да работя по същия и следва ли да уведомя примерно СофтУни, че работя сама по проекта? Както и ако примерно на по-късен етап все пак някой от другите колеги реши да се включи в проекта, редно ли е да ги включвам, при положение, че може до този момент да съм направила по-голямата част от проекта?

Тагове:
0
Web Basics
worminer avatar worminer 104 Точки

Здравей, 

Прав е колегата.. При представянето на проекта проверяващия пита кой е работил и съответно се гледа гит историята ..
Но е хубаво да си говорила предварително с всички колеги.. защото е имало случеи в които едната половина не намира другата половина и хората се разделят на 2 групи и правят 2 различни проекта пък са 1 екип.. И на представянето викат отбора и стават 2 групи да представят при което се почва.. ама ние така пък те иначе... много грозно..

0
NoraD avatar NoraD 6 Точки

Благодаря за отговорите, колеги. worminer, разбира се, че преди да пиша тук, съм се опитала да се свържа с другите колеги, но тъй като нямам обратен отговор от тях, затова и реших да попитам какво се случва в такава ситуация. :)

1
Andji14 avatar Andji14 1 Точки

Здрасти Нора. Аз мога да се включа. Записах се сама, но може заедно да направим проекта

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.