Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Aygyun avatar Aygyun 3 Точки

Помощ за лаптоп

Здравейте!Имам нужда от съвет относно лаптопа -  http://laptop.bg/archive/laptops-lenovo-IdeaPad_Z510-lenovo_ideapad_z510_59_403856 , който избрах дали става.Като се има предвид, че ще го ползвам за програмиране и изобщо програми. Не смятам да го ползвам за игри.Искам да разбера вашето мнение за този модел и ако не кое според вас не е добре в него.И ако изобщо не става или ако може да ми предложите някой с горе долу същата цена.Какво смятате за "i3" дали да спестя повече и да видя друг модел с "i7".Нещо друго този модел се води и за notebook, ако някой го е ползвал били споделил какви впечетления има би ли издържал повече време.

Тагове:
1
Хардуер
Sitalk avatar Sitalk 9 Точки

Колега можеш да обърнеш внимание и дали екрана ти е glossy или matte.Ако се виждаш в екрана като в огледало значи е glossy.Ще имаш по-добро цветопредаване,но ако зад теб има лампи,прозорци може да ти са проблем отраженията.

2
LinAdmin avatar LinAdmin 78 Точки

Всичките екрани на лаптопите, които са споменати до момента са матови.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.