Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AnnaProgrammer avatar AnnaProgrammer 74 Точки

Относно преместване в Extended групата и изпита

Здравейте,

Може би се бъркам, но доколкото разбрах можем да се преместим в Extended групата преди изпита. Последната седмица бях втора смяна в училище и гледах да уча за изходните, изпитите и т.н. и едвам се справях с университета но мислех, че няма да е фатално. Но сега с тези стрингове чисто закъсах. Исках да наблегна върху подготовките за изпита, но изпитвам затруднения със задачите а и трябва да наваксвам с домашните преди крайния срок.

Въпросът ми е, на extended групата по-късно ли е изпита? Добра идея ли е чак сега да се преместя? Ако не, поправителните на коя дата са? Благодаря предварително.

0
Programming Fundamentals
athristov avatar athristov 29 Точки
Best Answer

Здравей, и аз закъсах с времето и то още на Lists. Най-добре премини в Extended, така ще усвойш по-добре материала, основата цел е да научим нещо , а не да минем по-набързо през изпитите и напред.. Най-малкото което е, като не успеш да усвоиш и схванеш сега материала, после ти е още по-трудно , да не кажа и невъзможно. От както преминах в Extended ми е много по-спокойно и усвоявам много повече знания, остава ми повече време за четене и писане на задачи, дори остава време да решавам и задачи от по-стари курсове. Най-лесно да преминеш е като пишеш имейл до СофтУни или отидеш на рецепция. А доколкото до точките от домашните, който си предала до сега, не се притеснявай. Така или иначе на изпита ако не успееш да напишеш нищо , точките няма да ви влязат изобщо в полза. Съвет от мен, решавай си всички задачи, даже и допълнителни, рови се във форума, разглеждай други решения, но никога не преписвай задачи наготово, винаги се опитай да решиш дадената задача сама и се опитвай някои задачи да ги пререшаваш по няколко различни начина и не допускай да имаш пропуски. Успех и поздрави!

1
AnnaProgrammer avatar AnnaProgrammer 74 Точки

Вероятно ще се запиша, чак сега разбрах, че следващата част започва веднага след изпита. Мислех, че ще имам малко време да наваксвам но явно не става.

А  Software Technologies го няма в екстензивното обучение, нали? Без него можем ли да продължим натам?

И на кой урок сте в момента?

0
athristov avatar athristov 29 Точки

Не няма го, до колкото разбах може да се продължи и без него, но на по-късен етап ще трябва пак да го изкараме заради точките които ще вземем от него. Иначе за да го изкараме трябва да се запишем наново сегашния модул в интензивен вариант , но на половин цена. Това е до долкото знам. В момента сме на Dictionaries , ето тук може да погледнеш програмата http://softuni.bg/trainings/1618/programming-fundamentals-extended-may-2017  . 

0
AnnaProgrammer avatar AnnaProgrammer 74 Точки

Чудех се дали да се прехвърля към extended заради факта, че трябва след това пак да изкараме същия модул, но накрая реших да го направя и не съжалявам. Наистина е много по-спокойно. Преди имах толкова много стари домашни, че дори не знаех кои да решавам и накрая пак за никои не остана време laugh А сега без проблем реших всичко. Благодаря за информацията!

Само един последен въпрос, има ли значение кога ще се запишем за същия модул? Ако решим да го направим след професионалния, пак ли цената ще е наполовина?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.