Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tatyana avatar Tatyana 99 Точки

Домашно по Практични умения за общуване

Колеги, дълго време се лутах докато намеря мястото на курса. Накрая влезнах в пощата си и кликнах върху линка от писмото с поканата за курса. Имаме вече бутон за изпращане на първо домашно. Не че знам какво ще напиша, но поне ще опитам ... Успех! И ще се позабавляваме на следващата лекция. Лично за мен беше изключително приятно, въпреки че се наложи да закъснея половин час и изпуснах представянето. 

Сега се сещам - някой знае ли как да се свържем с лектора, за въпроси и уточнения? Аз ,например, не разбрах откъде да се четат статии за домашното или може произволно избрани.

3
Въпроси за SoftUni
batebobo avatar batebobo 90 Точки

Хора, дали някои може да сподели какво ни е домашното за петък? Нямах възможност да присъствам докрай.
Благодаря предварително :)

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

1-вото е да направиш таблицата от презентацията и да напишеш накратко какви са ти наблденията върху нея. 2-рото е да напишеш една забавна история за теб. Мисля, че другият път ще ги четем пред всички.

0
batebobo avatar batebobo 90 Точки

Ууууу 2-рата задача звучи супер :D
А за първата - за коя таблица си говорим?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Еми капитана ще я качи в ФБ групата.. не я знам на изуст. Отнася се за някви конкретни неща и дали си ги споделял с някви хора .. майка, баща , приятелка, най-добър приятел и тн. има и някви степени .. примерно това си го споделял, но не си влизал в подробности, не си го споделял въобще или сичко си споделял за него с определеният човек. Трябва да си я направим сами за нас, понеже има доста лични неща и после да напишем наблюденията си :) 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.