Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

asabii avatar asabii 0 Точки

Сортиране на съобщения по име

Много ще съм благодарен, ако някой по-напреднал се отзове на помощ. Имам архив от съобщения, като аз имам нужда само съобщенията с конкретен човек. Проблемът е, че съобщенията са хиляди и би било трудоемко ръчното им сортиране. Пишете под поста или на лично за повече информация. Предварително Ви благодаря!

Тагове:
0
Общи приказки 13/07/2017 16:22:17
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Даи малко повече инфо за формата на съобщенията angel

0
asabii avatar asabii 0 Точки

Все още ги нямам изкарани, но ще бъдат от архив на Facebook с всички чатове и доколкото разбрах са в напълно разбъркан ред. Мисля че всяко започва с името на човека, изпратил съобщението. Благодаря ти за бързия отговор!

 

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Във текстови фаил ли или в много текстови фаила даи малко инфо или пример че не схващам как ше изглежда това животноsmiley​​​​​​ ​

0
asabii avatar asabii 0 Точки

мисля че всичко е в един текстов документ 

Иван Иванов: текст

Петър Петров: текст

и тн.

 

0
asabii avatar asabii 0 Точки

сега помолих Facebook да ми направят архива и да видя точно как ще изглежда за да мога да ти дам по-точна информация 

 

0
asabii avatar asabii 0 Точки

0
asabii avatar asabii 0 Точки

ето така са форматирани и са в HTM format

 

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Пише ли някъде имена че като гледам има само някакви цифри на снимката с @facebook.com и ти с име ли ще търсиш или с цифрите?Ако не пише имена ще трябва да търсиш с цифритеsad(това е някакво ид на профила) ако не е проблем? Мога да пробвам да направя някаква програма които ще ти ги отдели в отделен фаил ако искаш

0
13/07/2017 03:00:16
asabii avatar asabii 0 Точки

С цифрите ще търся и много ти благодаря!

 

0
asabii avatar asabii 0 Точки

Имам новини. Чатовете са групирани според това с кого е воден. Изглежда по следния начин числана1.човек@facebook.com, числана2.човек@facebook.com и отдолу се редуват, както се вижда на горната снимка. Дано това помогне!

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Тоест са така      чолек1@facebook.com, чолек2@facebook.com и долу какво са си писали и теб ти трябва цялото и има ли с по повече от 2ма участника?и колко е голям фаила?и часа отдясно с датата трябва ли ти и има ли някакви други знаци на картинката горе гледам всяко съобщение е разделено с черта а отделните разговори има ли нещо между тях(празен ред, черта....)?

0
13/07/2017 15:51:15
asabii avatar asabii 0 Точки

Файлът представлява всички дискусии на даден човек във Facebook, като на мен ми трябва единствено дискусията между мен и мой приятел. Ето по този начин се разделят разговорите с различните хора. Единичното съобщение е с един човек, а долната поредица от съобщения са с друг. На мен ми трябват съобщенията точно между мен и моя приятел, тоест участниците са само двама. Датата и часа не са толкова важни, но ако имаш възможност да ги копираш и тях би било хубаво. Ако наистина го направиш те чака почерпка!

 

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Ще се опитам само ми кажи размера на целия фаил.Ако е възможно ми прати снимка как изглеждат нещата като отвориш фаила с notepad скрии съобщенията с paint

0
13/07/2017 16:57:01
asabii avatar asabii 0 Точки

Писах ти по Facebook.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.