Софтуерно Инженерство
Loading...
asabii avatar asabii 0 Точки

Сортиране на съобщения по име

Много ще съм благодарен, ако някой по-напреднал се отзове на помощ. Имам архив от съобщения, като аз имам нужда само съобщенията с конкретен човек. Проблемът е, че съобщенията са хиляди и би било трудоемко ръчното им сортиране. Пишете под поста или на лично за повече информация. Предварително Ви благодаря!

Тагове:
0
Общи приказки 13/07/2017 16:22:17
sevgin0954 avatar sevgin0954 564 Точки

Даи малко повече инфо за формата на съобщенията angel

0

Все още ги нямам изкарани, но ще бъдат от архив на Facebook с всички чатове и доколкото разбрах са в напълно разбъркан ред. Мисля че всяко започва с името на човека, изпратил съобщението. Благодаря ти за бързия отговор!

0

Във текстови фаил ли или в много текстови фаила даи малко инфо или пример че не схващам как ше изглежда това животноsmiley​​​​​​ ​

0

мисля че всичко е в един текстов документ 

Иван Иванов: текст

Петър Петров: текст

и тн.

0

сега помолих Facebook да ми направят архива и да видя точно как ще изглежда за да мога да ти дам по-точна информация 

0

0

ето така са форматирани и са в HTM format

0

Пише ли някъде имена че като гледам има само някакви цифри на снимката с @facebook.com и ти с име ли ще търсиш или с цифрите?Ако не пише имена ще трябва да търсиш с цифритеsad(това е някакво ид на профила) ако не е проблем? Мога да пробвам да направя някаква програма които ще ти ги отдели в отделен фаил ако искаш

0
13/07/2017 03:00:16

С цифрите ще търся и много ти благодаря!

0

Имам новини. Чатовете са групирани според това с кого е воден. Изглежда по следния начин числана1.човек@facebook.com, числана2.човек@facebook.com и отдолу се редуват, както се вижда на горната снимка. Дано това помогне!

0

Тоест са така      чолек1@facebook.com, чолек2@facebook.com и долу какво са си писали и теб ти трябва цялото и има ли с по повече от 2ма участника?и колко е голям фаила?и часа отдясно с датата трябва ли ти и има ли някакви други знаци на картинката горе гледам всяко съобщение е разделено с черта а отделните разговори има ли нещо между тях(празен ред, черта....)?

0
13/07/2017 15:51:15

Файлът представлява всички дискусии на даден човек във Facebook, като на мен ми трябва единствено дискусията между мен и мой приятел. Ето по този начин се разделят разговорите с различните хора. Единичното съобщение е с един човек, а долната поредица от съобщения са с друг. На мен ми трябват съобщенията точно между мен и моя приятел, тоест участниците са само двама. Датата и часа не са толкова важни, но ако имаш възможност да ги копираш и тях би било хубаво. Ако наистина го направиш те чака почерпка!

0

Ще се опитам само ми кажи размера на целия фаил.Ако е възможно ми прати снимка как изглеждат нещата като отвориш фаила с notepad скрии съобщенията с paint

0
13/07/2017 16:57:01

Писах ти по Facebook.

0